Notice: تابع add_theme_support( 'html5' ) به طورنادرست فراخوانی شد. شما باید آرایه‌ای از نوع دیدگاه‌ها را پاس دهید. لطفاً برای اطلاعات بیشتر، اشکال زدایی در وردپرس را مشاهده کنید. (این پیام در نگارش 3.6.1 افزوده شده است.) in /home/h21687/domains/azarshekanpars.ir/public_html/wp-includes/functions.php on line 5831
درباره ما – آذرشکن پارس

درباره ما

درباره ما

شرکت آذرشکن پارس(سهامی خاص)با فعالیت مستمردرصنعت ایمنی وآتش نشانی تلاش نموده تا با تسلط به دانش و فناوری روزدنیا به این تجربه مهم دست یابد و اينك سرافرازدرعرصه ارائه خدمات نوين ومطابق با الزامات ISO موجبات سرآمدی درکشورعزیزمان ایران را محیا سازد.
این شرکت باحضورمضاعف درحوزه مهندسی،ایمنی وآتش نشانی فعالیت خودرا درزمینه ی كارشناسي،طراحي و اجراي سيستمهاي اعلام و اطفاء حريق اتوماتيك و دستي گازCO2 و FM200 ،طراحي و اجراي سيستمهاي اطفاء حريق آبي،موتورخانه و رينگ آتش نشاني،تهيه وتحويل كليه تجهيزات ايمني و آتش نشاني،ساخت،تجهیز،نوسازی و تعمیرانواع ادوات،ماشینآلات،خودروهای ويژه وآتش نشانی،سرویس،کنترل،شارژوتست هیدرواستاتیک بدنه خاموش کننده های آتش نشانی با دستگاه های تمام اتوماتیک و پنوماتیک ماموریت درتامین نیازسازمانها وارگانهاي دولتي و خصوصي زير نظركادري مجرب و متخصص،با پشتيباني وفعالیت متمایز و با دسترسی فراگیر ارزش آفریني می کند.
در این راستا با گردآوری تجهیزات ودستگاههاي پيشرفته وبا اعتقاد به امرمسئولیت پذیری و اصل مشتری مداری هدف خودرا ارائه تنوع کاری باکیفیت مطلوب و قيمتي مناسب دراین صنعت قرارداده است.
مدیریت این شرکت با بیش ازدودهه ارائه خدمات،درزمینه ايمني وآتش نشاني درسال 1385 توانستدروادیارزشمند نجات جان و مال انسان ها و همنوعانخود درسراسرکشورعزیزمان ایرانشرکت آذر شکن پارس را تاسیس نماید،درپی روند چشم گیر توسعه و پیشرفت کمی و کیفی تجهیزات آتش نشانی و احراز توانایی رقابت در عرصه بازارهای داخلی این شرکت موفق به دریافت گواهینامه بین المللی سیستم مديريت یکپارچهIMS(ISO9001:2015-Iso14001:2015-OHSAS18001:2007)وگواهينامه بين المللي HSEازکشورانگلستان،گواهينامه مديريت پيشگيري و كنترل حريق و گواهينامه اصول آتش نشاني از مركز حفاظت فني و بهداشت كار،تائيد صلاحيت كار از وزارت كارواموراجتماعي،پروانه عضويت رسمي در انجمن صنفي شركتهاي خدماتي،گواهینامه تاییدصلاحیت ایمنی از وزارت کار و امور اجتماعی،گواهینامه17025تائیدصلاحیت آزمایشگاه ازمرکزملی تائیدصلاحیت ایران درخصوص تست وآزمون هیدرواستاتیک سیلندرهای درزدار و بدون درز،پروانه صلاحیت همکاری خدمات فنی و مهندسی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح،گواهینامه صاحبان کار و کارفرمایان از مرکزتحقیقات و حفاظت فنی بهداشت کار،گواهینامه بهره وری از سازمان ملی بهره وری ایران،گواهینامه کیفیت از انجمن ملی کیفیت ایران وپروانه کسب از اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان لوازم ایمنی و آتش نشانی وهمچنین مفتخربه دریافترتبه 3دراین اتحادیه گردیده است.
این مديريت با ارج نهادن به سلايق،ايده ها، پيشنهادات وانتقادات سازنده شما سروران گرامي و با امید به اينكه بتواند با قبول تعهدقسمتی اندک ولی مهم،ازمسئولیت کلان آنمدیریت محترم با تلاش و همتی مضاعف وبا ایجاد محیطی ایمن درکنارشما در جهت خدمتی صادقانه گام برداشته و افتخار همکاری داشته باشد.

  • مسئولیت پذیری،اصل مشتری مداری و نوآوری سرلوحه کار ماست
خط ویژهتلفکسواتس آپایمیل